Osobní odběr na pobočkách ZDARMA / doprava od 69,- kč v ČR / doprava nad 2500,- kč v ČR ZDARMA / doprava nad 100 EUR SLOVENSKO ZDARMA

Hoveboard Kids bílá (Hoverboard, GYROBOARD, SMART BALANCE WHEEL) doprava zdarma / podobná vozítku mini segway

Neohodnoceno
 
Akce Tip Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 30
 

Kolonožka Hoverboad Kids (gyroboard, smart balance wheel) Q1 bílý je jako klasický gyroboard, ale v dětské verzi. Hoverboard je malý a skladný, celková hmotnost je pouze 4,5 kg. Hoverboad je skvělý dopravní prostředek v dětské verzi. www.minisegway4u.cz

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 10 000 Kč
Ušetříte 3 510 Kč (–35 %)
6 490 Kč
Kód produktu 133
Kategorie Kolonožka
 

Hoverboad Q1 Kids bílá

Nabízíme Vám NOVINKU na trhu Hoverboad KIDS! Převratný dopravní prostředek a navíc velice zábavný. Přijďte si k nám vyzkoušet jízdu na hoverboardu, buď městskou verzi se sedmi palcovými koly, nebo offroad verzi s desetipalcovými koly.

CENA S DPH: 6.490,- kč / CENA BEZ DPH: 5.363,- kč

Pozor! Vybírejte opravdu kvalitní obchod. Varujeme Vás před nákupem levnějších výrobků, které ovšem nedosahují požadované kvality. Ušetříte si tak případné starosti s vyřizováním reklamací.

Nabízíme Vám dopravní prostředek hoverboad, který je na bázi klasického gyroboardu, tedy na bázi gyroskopického řízení, ovšem ve verzi Kids je navíc velice lehce přenositelný, malý a skladný, celková hmotnost je pouze 4,5 kg.

Hoverboad je taktéž skvělým pomocníkem v rozlehlých halách, skladech, nákupních centrech. Ulehčí tak zaměstnancům dopravu v rozlehlých prostorách. 

 

Záruka: 2 roky

Gyroskopický systém:

Princip a funkce hoverboardu řídí gyroskop a mikročipy. Díky tomu se s hoverboadem dá velice lehce jezdit dopředu, zatáčet i na místě, otáčet, couvat atd. Hoverboad tedy ví, jestli se nakláníte dopředu či dozadu a podle toho buď zrychluje, či zpomaluje. 

Baterie:

V našem modelu dodáváme pouze prověřené značkové baterie SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah). Tyto baterie zaručují vyšší výdrž a dojezd až 10 km.

Nabíjení:

Nabíjení trvá 1-2 hodiny a baterie vydrží až 500 nabíjecích cyklů.

Specifikace:

Rozměry: 490x150x165 mm 

Doba nabíjení: 1-2 hodiny

Motor: 300W/36V

Maximální rychlost: 5 km/h

Váha: 4,5 kg

Maximální váha jezdce: 60 kg

Maximální úhel stoupání: 15°

Baterie: Samsung Li-ION

Maximální dojezd: 10 km (za ideálních podmínek)

Barevné provedení: modrá, červená, bílá, žlutá